Аби не виходити раніше із запою: колаборант Аксьонов вирішив продовжити "жовтий рівень" небезпеки в Криму за 8 до його закінчення

Новини
Шевчук Микола
29 Грудня 2022, 15:35
Шевчук Микола
29 Грудня 2022, 15:35

Кримський колаборант, військовий злочинець та так званий голова Криму Сергій Аксьонов заявив, що в Криму на території низки муніципальних утворень та на об'єктах з 20:00 6 січня 2023 року до 20:00 21 січня 2023 року продовжуватиме діяти високий («жовтий») рівень терористичної небезпеки.

Про це він написав у своєму телеграм каналі.

Рішення стосується зокрема:

території міських округів Армянська, Джанкоя, Керчі, Красноперекопська та Джанкойського, Красноперекопського та Ленінського районів;

об'єктів так званих міністерств транспорту, житлово-комунального господарства, охорони здоров'я, палива та енергетики, промислової політики, так званого Державного комітету з водного господарства та меліорації.

Відзначимо, 22 грудня Аксьонов та його банда продовжили до 6 січня «жовтий рівень» небезпеки. Очевидно продовження терміну знов за 8 днів до кінця попереднього терміну може бути пов’язане зі святами: колаборанти не хочуть переривати свої відпустки та гуляння за гроші, зароблені на крові українців та кримських татар перед своїми московськими господарями.