Окупація без купюр: гість сьогоднішнього прямого ефіру — Ібрагім Сулейманов

Новини
Олег ПоліщукQHA media
28 Липня 2020, 12:00
Олег ПоліщукQHA media
28 Липня 2020, 12:00

Сьогодні на каналах QHA в YouTube та на Facebook - черговий ефір програми «Окупація без купюр. Webcast на «Кримських новинах».

Її ведуча Ольга Веснянка продовжує обговорювати із гостями студії нашого інформагентства актуальні соціально-політичні, економічні та культурні події в окупованому Криму й навколо нього та аналізувати їхній вплив на кримчан, що мешкають як в окупації, так і на материковій Україні.

Наш сьогоднішній гість – голова Херсонського міського меджлісу, директор з розвитку благодійної організації «Кримськотатарський культурно-спортивний центр «Куреш», автор та ведучий фільму «Крим. 25 років боротьби за Україну» Ібрагім Сулейманов.

У дискусії з ним ми всі разом із нашими глядачами шукатимемо відповіді на глобальні виклики кремлівської агресії проти України та спробуємо намітити реальні шляхи деокупації й реінтеграції захоплених путінською Росією українських територій.

Прямий ефір розпочинається о 18:30, дивіться нашу онлайн-трансляцію на каналах QHA «Кримські новини» в YouTube та на Facebook.