Туреччина скасувала в країні комендантську годину

Новини
Ельзара İшджен
01 Липня 2021, 18:10
Ельзара İшджен
01 Липня 2021, 18:10

У Туреччині від сьогодні, 1 липня, скасовано частину обмежень, запроваджених через пандемію коронавірусу, зокрема, скасовано комендантську годину. Вона діяла з понеділка по суботу з 22:00 до 05:00, а також скасовано недільний локдаун.

Вже сьогодні Туреччина повертається до нормального режиму роботи в державних установах і організаціях. Окрім цього, скасовані обмеження у міжміських поїздках і обмеження в міському громадському транспорті.

Також від сьогодні кінотеатри, турецькі лазні, сауни, масажні салони і розважальні заклади почнуть приймати клієнтів. Такі заходи, як концерти, фестивалі та молодіжні табори, можна організувати з розрахунком чотири квадратних метра на людину на відкритих майданчиках і шість квадратних метрів у закритих приміщеннях.

Обмеження, впроваджені на проведення весіль та інших колективних заходів, також скасовані.

При цьому в Туреччині як і раніше необхідно носити захисні маски у громадських місцях. Окрім того, для відвідування місць масового скупчення людей, у тому числі торгівельних центрів, закладів громадського харчування, держустанов необхідна наявність QR-кодів.

Нагадаємо, щоб стабілізувати ситуацію з коронавірусом, у листопаді турецька влада ввела комендантську годину вночі в будні дні й локдаун на вихідні. У червні були введені деякі послаблення. Комендантська година діяла з 22:00 до 05:00 з понеділка по суботу, а локдаун тільки у неділю.

Також з 29 квітня по 17 травня через погіршення епідеміологічної ситуації в Туреччині вводився повний локдаун.