Активісти ідентифікували осіб, які причетні до незаконної мобілізації до армії рф у Нижньогірському районі Криму

Кримські татари
Шевчук Микола
29 Травня 2023, 15:24
Шевчук Микола
29 Травня 2023, 15:24

Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ) ідентифікував осіб, які причетні до проведення незаконної мобілізації в армію рф у Нижньогірському районі.

Про це повідомляється на сторінці Центру.

Кримськотатарський Ресурсний Центр попереджає всіх, хто розносить повістки, складає списки, входить до призовних комісій, проводить медичні висновки та інші дії, пов'язані з незаконною мобілізацією. Такими діями ви підписуєте собі вирок! – сказано в повідомленні.

КРЦ попереджає весь склад призовної комісії з мобілізації громадян у Нижньогірському районі:

Кравець Антон – голова призовної комісії;

Кабашний Олександр – заступник голови призовної комісії;

Ніколенко Роксолана – секретар призовної комісії;

Гаврисюк Дмитро - співробітник МВС Росії по Нижньогірському району;

Вакуліна Лариса – співробітниця управління освіти адміністрації Нижньогірського району;

Сейтшаєва Діляра – лікар, який керує роботою комісії з медичного огляду громадян, які підлягають призову на військову службу;

Волокітіна Ірина – співробітник Державної казенної установи Республіки Крим «Центр зайнятості населення» у Нижньогірському районі.

Нагадуємо, що організація та участь у здійсненні так званої мобілізації на території тимчасово окупованого Криму є порушенням міжнародного гуманітарного права, а саме ст. 51 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни (IV Женевська конвенція), а також ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» КК України. Цей військовий злочин не має строку давності і відповідальність за його скоєння рано чи пізно настане. Так само через десятиліття після закінчення Другої світової війни до відповідальності були притягнуті нацисти за скоєні військові злочини. Подумайте! Скоро Крим, як і Херсон, буде звільнено і справедливість обов'язково буде відновлено. Кожен зазнає покарання. Рекомендуємо вам не підтримувати злочини Росії та ігнорувати участь в організації незаконної мобілізації! – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, президент росії путін оголосив мобілізацію в захоплених українських регіонах та на решті території рф восени минулого року. Це була його реакція на поразки росіян на фронті від української армії.