Кримські бранці Кремля стали лауреатами премії "Кримський інжир"

Кримські татари
Шевчук Микола
19 Листопада 2022, 16:19
Фото: Крымский дом
Шевчук Микола
19 Листопада 2022, 16:19

Кримські татари бранці Кремля, а саме: перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, координатор "Кримської солідарності" Сервер Мустафаєв і журналіст Ахтем Асан стали лауреатами у спеціальній номінації літературної премії "Кримський інжир" - "Слова свободи".

Про це повідомила під час відеоцеремонії оголошення переможців головна редактор онлайн-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, передає Укрінформ.

Мусаєва підкреслила, що Крим є півостровом страху, півостровом відсутності свободи.

І сьогодні, представляючи цю номінацію, я б хотіла сказати, що люди, яких я зараз назву, боролися за свободу всі ці роки. Вони боролися за можливість говорити, називати речі своїми іменами. Вони були голосом окупованого Криму всі ці роки. І їхня самопожертва, самовідданість, служіння цінностям - це те, що робить сьогодні Україну сильнішою і прикладом боротьби за свободу у всьому світі, - цитує видання слова Мусаєвої.

Нагадаємо, Нарімана Джеляла окупанти засудили до 17 років колонії суворого режиму, Сервера Мустафаєва - до 14 років, Ахтема Асана - до 15 років.