Окупанти проводять обшук у будинку кримського татарина Ахтема Ісмаїлова, якого обвинувачують у пошкодженні залізниці

Кримські татари
Шевчук Микола
11 Березня 2023, 12:29
Шевчук Микола
11 Березня 2023, 12:29

У селі Першотравневе Сімферопольського району Криму у будинку кримського татарина Ахтема Ісмаїлова окупанти проводять обшук. ФСБ заявляє, що надійшло повідомлення про пошкодження ним залізниці у Бахчисарайському районі 23 лютого цього року.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Вранці, о 7-й ранку, коли під'їхала біла газель із співробітниками всередині (близько 6-8 осіб) без шевронів, без розпізнавальних знаків, без форми, у цивільному, батько з матір'ю спробували пройти до будинку, в якому вони теж прописані. Ці ж люди відштовхнули і батька, і матір, обоє впали. Батько підвівся, сказав, що його прописано в цьому будинку, надав паспорт. Цей паспорт вони забрали та його впустили до будинку. А мати, яку вони відштовхнули, упала на спину. Родичі її відтягли та посадили на лаву, потім до неї під'їхали медики швидкої допомоги і, як ми зрозуміли, вони самі для неї їх викликали. У неї цукровий діабет, крім цього, вона перенесла інсульт, — повідомив один із очевидців обшуку.

Повідомляється, що з кінця лютого, з обшуками за даним епізодом, окупанти  прийшли вже за кількома адресами.

Нагадаємо, 28 лютого окупанти проводили обшуки в будинку Соїна Джелілова в Сімферопольському районі Криму, 6 березня — в будинку Едема Муртазаєва в Судаку, 9 березня – у Мемета Ашурова в Червоногвардійському районі Криму та Асана Абдурамана, якого немає у Криму. Усі вони заперечують будь-яку причетність до пошкодження залізниці у Поштовому.