«Підлягають видворенню», — Ільмі Умеров про долю росіян, які переїхали до Криму після окупації

Кримські татари
Асіф АлієвQHA
03 Грудня 2021, 13:20
Ільмі Умеров
Асіф АлієвQHA
03 Грудня 2021, 13:20

Усі, громадяни РФ, які приїхали жити до Криму після березня 2014 року, підлягають видворенню.

Про це QIRIM.News повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров.

Умеров зазначив, що після деокупації українського півострова росіяни мають самі покинути Крим, інакше їх видворенням має зайнятися суд.

«Якщо сказати однією фразою, то всі, хто приїхав до Криму з Росії після березня 2014 року, мають бути видворені з Криму. Порушувати закони та приїжджати на чужу землю несправедливо. Спочатку вони повинні самі поїхати, а ті, хто не забажає цього, то будуть видворені за рішенням судів», - сказав він.

Ільмі Умеров повідомив, що Крим завжди приваблював людей своєю красою, кліматом, морем, проте через російську окупацію жити там стало не просто.

«Серед причин з якої люди жалкують про свій вибір переїжджати на півострів є з одного боку дорожнеча цін, з іншого - посушливість», - пояснив він.

Раніше на «Київському безпековому форумі» під час дискусії «Крим та Донбас. Як захистити людей та звільнити від ворога окуповані території?» правозахисниця Марія Томак заявила, що одне із найскладніших питань деокупації Криму буде пов'язане з деколонізацією громадян Росії на українському півострові.

QIRIM.News писали, що великою популярністю в Башкирії користується нерухомість у тимчасово окупованому Криму.