Посіпаки Кремля в Криму вже примушують дітей вчити історію війни Росії проти України на основі російських методичок

Кримські татари
Шевчук Микола
01 Лютого 2023, 16:10
Фото: БТ Тамбов
Шевчук Микола
01 Лютого 2023, 16:10

Російські окупанти в Криму вже почали готувати місцевих дітей до вивчення теми війни Росії проти України на основі кремлівських мето дичок.

Про це з посиланням на слова так званого директор школи №44 ім. А. Абденанова та «депутата» так званої Сімферопольської міської ради Гульнари Муртазаєвої, повідомляє Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ).

Інформаційна війна серйозна, діти цілодобово сидять у гаджетах. Я б на цьому етапі запропонувала, і ми в нашій школі з цим стартанем з другого півріччя, до позаурочної діяльності з історії включити курс, присвячений темі сьогоднішніх реалій, - цитують правозахисники слова колаборантки.

Експерти відзначають, що через це, десятки тисяч дітей стануть жертвами фейкової освіти.

Вони намагаються переписати історію. Але всі у цьому світі знають, що справжній злочин, під час якого загинуло багато ні в чому не винних людей, скоїла саме Росія. І всі діти Криму обов'язково дізнаються про це, коли півострів повернеться додому, - сказано в повідомленні.

Правозахисники вказали, що Гульнара Муртазаєва активно співпрацює з окупаційною владою на півострові.

Також вона підтримує військові злочини, які скоює російська армія в Україні, за що обов'язково понесе своє покарання після деокупації Криму, - сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Севастополі почали відкриватися так звані “відділення суспільно державної ініціативи”, де кримським дітям окупанти промивають мізки.