Ранковий обшук: загарбники вилучили в Ахтема Ісмаїлова телефони і ноутбук, а його самого забрали на допит

Кримські татари
Шевчук Микола
11 Березня 2023, 16:55
Фото з відкритих джерел
Шевчук Микола
11 Березня 2023, 16:55

Після проведеного обшуку в будинку Ахтема Ісмаїлова, якого обвинувачують у диверсії на залізниці, окупанти повезили його в управління ФСБ на допит.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

О 13.30 дня обшук у Ісмаїлова завершився. Співробітники ФСБ вилучили телефони та накопичувачі інформації, ноутбук. За словами родичів, його везуть до Управління ФСБ у Сімферополі на допит, - сказано в повідомленні.

У ході обшуку Ахтем Ісмаїлов написав письмову заяву за даними подіями.

«Вранці о 7:00 особи в масках, без розпізнавальних знаків, увірвалися до мене у двір і почали стукати голосно у вікна та двері, тим самим сильно налякали мою родину. О 7.15 співробітники ФСБ ознайомили з постановою.

Коли я побачив на подвір'ї людей у масках, я зателефонував у поліцію і розповів про те, що деякі особи намагаються увірватися до мене до хати. Надалі я впустив 3-х співробітників ФСБ, які представилися та 4-х людей, які не представилися, з них двоє були в масках. На мої вимоги про те, щоб під час обшуку були поняті серед сусідів чи знайомих мені осіб — було відмовлено.

Також під час обшуку проводилися заходи з використанням собак, я пояснив, що нам за релігійними законами заборонено впускати собак у будинок, але мої вимоги співробітники проігнорували».

Раніше повідомлялося, що зранку 11 березня у селі Першотравневе Сімферопольського району Криму у будинку кримського татарина Ахтема Ісмаїлова окупанти провели обшук. ФСБ заявляє, що надійшло повідомлення про пошкодження ним залізниці у Бахчисарайському районі 23 лютого цього року.

Нагадаємо, 28 лютого окупанти проводили обшуки в будинку Соїна Джелілова в Сімферопольському районі Криму, 6 березня — в будинку Едема Муртазаєва в Судаку, 9 березня – у Мемета Ашурова в Червоногвардійському районі Криму та Асана Абдурамана, якого немає у Криму. Усі вони заперечують будь-яку причетність до пошкодження залізниці у Поштовому.