«Суд» окупантів залишив в силі рішення про арешт Абдурешіта Джеппарова

Кримські татари
Шевчук Микола
02 Травня 2023, 18:55
Абдурешіт Джеппаров. Фото: «Суспільне»
Шевчук Микола
02 Травня 2023, 18:55

Так званий Верховний суд окупованого росіянами Криму ухвалив залишити без задоволення апеляційну скаргу, а рішення про арешт — без зміни у справі кримського правозахисника Абдурешіта Джеппарова, якого звинуватили у непокорі вимогам співробітників «поліції» та заарештували на 12 діб. Рішення винесла так звана суддя Марина Калацей.

Про це повідомляє «Кримський процес».

Слухачів допустили до будівлі суду, проте до зали суду Марина Колоцей їх не допустила. Засідання не було оголошено в закритому режимі, а своє рішення «суд» нічим не мотивував. Окреме клопотання про присутність на засіданні представників засобів масової інформації було відхилено, оскільки «вони не позбавлені можливості ознайомитись із засіданням з рішенням».

Самого правозахисника на засіданні також не було. Захист наполягав на його доставленні на засідання, проте Марина Калацей вирішила, що його участь у засіданні не обов'язкова. Також вона відмовила захисникам у виклику та допиті свідка.

Нагадаємо, російські окупанти вранці 25 квітня прийшлиз обшуком до кримськотатарського громадського діяча Абдурешіта Джеппарова. Вони провели обшук в його будинку у Білогорську, а потім повезли його з собою.