Україна пам’ятає кожен злочин окупації: у Представництві президента в АРК нагадали про сьомі роковини зникнення Ервіна Ібрагімова

Кримські татари
Шевчук Микола
24 Травня 2023, 14:32
Ервін Ібрагімов
Шевчук Микола
24 Травня 2023, 14:32

У ніч на 25 травня минають сьомі роковини зникнення в окупованому росіянами Криму члена виконавчої ради Всесвітнього конгресу кримських татар і член регіонального Меджлісу Ервіна Ібрагімова.

Про це йдеться у повідомленні Представництва президента в Автономній республіці Крим (АРК).

Нагадуємо, що злочини, які чинять окупаційні адміністрації рф у тимчасово окупованому Криму, грубо порушують міжнародне право та кваліфікуються як злочини проти людяності. Після деокупації Криму Україна докладе всіх зусиль для належного розслідування та покарання всіх винних у насильницькому викраденні Ервіна Ібрагімова. Україна пам’ятає кожен злочин окупації! – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, у ніч на 25 травня 2016 року Ервін став черговою жертвою насильницького викрадення в тимчасово окупованому Криму. Востаннє його зафіксували камери спостереження біля одного з магазинів у Бахчисараї, де видно, як люди у формі окупаційної дорожньо-патрульної служби зупинили машину Ібрагімова, витягли з неї та силою посадили в іншу автівку, а згодом поїхали.

З того часу громадянин України не виходив на зв’язок, чи він досі живий – невідомо. 31 травня один із жителів окупованого Бахчисараю біля бару «Арпат» знайшов документи Ервіна: паспорт, трудову книжку та водійське посвідчення. За фактом викрадення окупанти нібито порушили кримінальну справу за ч.1 ст. 126 кк рф. Прогресу в так званому "розслідуванні", як і в інших провадженнях стосовно викрадень або репресій, не було, у вересні 2017 року окупанти справу взагалі призупинили. Організатори та виконавці – не знайдені.