Український Крим став відкриттям для азійських колег: Ташева розповіла про візит до Південно-Східної Азії

Кримські татари
Шевчук Микола
25 Березня 2023, 13:03
Таміла Ташева (у центрі) та учасники зустрічі. Фото: Представництво президента в АРК
Шевчук Микола
25 Березня 2023, 13:03

Український Крим став відкриттям для азійських колег з точки зору того, що півострів є домівкою для трьох корінних народів України/

Про це заявила постійний Представник президента України в Автономній республіці Крим Таміла Ташева під час зустрічі у Представництві з Муфтієм Духовне управління мусульман України "Умма" Муратом Сулеймановим, головою правління ДУМУ “Умма” Ділявером Саідахметовим та Президентом Конгресу мусульман України Сейраном Аріфовим.

Зокрема, Ташева розповіла про результати її відрядження до країн Південно-Східної Азії, де вона у складі української делегації відвідала Малайзію та Індонезію.

Зокрема, Постійна Представниця поділилася інформацією про візити до релігійних організацій цього регіону, в якому населення також сповідує Іслам, як і найбільша мусульманська громада України – кримські татари. Цей фактор став містком до вибудови комунікації з партнерами з країн Глобального Півдня.

Український Крим став відкриттям для наших азійських колег з точки зору того, що півострів є домівкою для трьох корінних народів України. Зокрема, сенситивними темами стали утиски та репресії кримських татар через їхнє віросповідання, руйнування та розкрадання культурної спадщини киримли, – розповіла вона.

У свою чергу Шейх Мурат Сулейманов сказав, що це важливий крок з боку Української держави, і він готовий надавати всіляку підтримку у зазначеному напрямку та взаємодіяти задля посилення впливу в мусульманських країнах.

Нагадаємо, Ташева здійснила свій візит до країн Південно-Східної Азії на початку березня.