Уповноважена Ради з прав людини просить Кабмін забезпечити фінансування телеканалу ATR

Кримські татари
Анвар Деркач
20 Грудня 2021, 17:19
Анвар Деркач
20 Грудня 2021, 17:19

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова просить Кабінет Міністрів забезпечити мовлення єдиного кримського телеканалу ATR.

Звертаюся до Кабінету Міністрів України…забезпечити стабільний механізм фінансування телеканалу ATR, який здійснює мовлення кримськотатарською та українською мовами, - йдеться у повідомленні, розміщеному на телеграм-каналі Уповноваженої з прав людини.

Денисова нагадала, що ATR з 21 грудня може припинити супутникове мовлення на окупований Крим через істотне недофінансування з боку держави. Денисова вважає таку ситуацію неприпустимою, оскільки мешканці Криму потребують об’єктивної інформації про Україну. Денисова також підкреслила, що ситуація з недофінансуванням та загрозою припинення мовлення виникає не вперше. З цієї причини на початку 2020 року колектив каналу був скорочений на 45%, йдеться у повідомленні.

У червні пресслужба міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (МінТОТ) повідомила, що телеканал ATR отримає фінансування з державного бюджету після перемоги в оголошеній закупівлі на створення та поширення інформаційного продукту на телебаченні кримськотатарською або іншими мовами для аудиторії корінних народів.

Про це повідомляє .