Ваш браузер застарілий

Для роботи з сайтом необхідна підтримка Javascript та Cookies

Щоб користуватись усіма можливостями сайту, завантажте та встановіть один із цих браузерів:

МЕНЮ
Follow us
Висловити свою думку
08:55, 19 Вересня, 2021

Наша команда

QHA Агентство "Кримські новини":

  • Євген Березовський, випусковий редактор.

У журналістиці з 2010 року. Маю досвід роботи редактора у військових виданнях, журналіста в автомобільній тематиці та фахового перекладу. Протягом останніх двох років займаюся проблематикою російської окупації українських територій. До безпосередніх обов'язків входить пошук, редагування та випуск новин для QHA. Додатково опрацьовую матеріали рубрик "Інтерв'ю", "Аналітика" і "По поличках".

  • Дар'я Комарницька, більд-редактор.

Люблю красу та якість. У цьому медіа відповідаю за те, щоб ваше око не постраждало від неякісних зображень. Можу відрізнити Чубарова від Коломойського та Бріжіт Макрон від Міланії Трамп. Слідкую, щоб фото були оперативні та актуальні. Займаюсь композитингом, експо- та кольорокорекцією. Понад десять років займають фото, відео та їхнім постпродакшном. В команді "Кримських новин" з 2017 року. Цікавлюсь драматургією та виробництвом кіно. Знімаю аматорські фільми.

  • Асіф Алієв, журналіст.

Спеціалізуюся на політичній та військовій тематиці, експерт щодо дій російської репресивної машини в окупованому Криму. Цікавлюся міжнародною політикою, оглядач подій в Туреччині.

  • Тетяна Іваневич, журналістка.

В інформаційній журналістиці понад 25 років на кореспондентських та редакторських посадах в друкованих та інтернет-ЗМІ, інформаційних агентствах, в сфері економіки та суспільного життя. З початку російської агресії проти України пріоритет - військова та політична тематика, відстеження та аналіз ситуації у та навколо окупованих територій Криму та Донбасу. Працюю на звільнення всіх українських земель і на розвал країни-агресора. В команді "Кримських новин" з 2016 року.

  • Ірина Требунських, журналістка.

У журналістиці з 2014 року — пишу як на всеукраїнських інформаційних сайтах, так і у локальних друкованих виданнях: і новини, і репортажі, і аналітичні матеріали. Цікавлюся темою захисту прав людини, протидії дискримінації, реформами у медичній і адміністративно-територіальній сферах України. Гарно написана новина — це коли коротко, ємко, достовірно і з правильно підібраною термінологією. Над цим і працюю у команді «Кримських новин» з 2018 року.

  • Богдан Дацюк, фото, відео та постпродакш.

Сидяча робота – не моя стихія, тому я завжди у пошуках гарного кадру. Репортажі та портретна зйомка, інтерв'ю, а потім постпродакшн – то все я. Художньою зйомкою займаюсь біля десяти років, у ЗМІ – сім років, в команді QHA - з 2016-го. У вільний час кручу педалі, взимку ходжу на рибалку в RDR2.

  • Надія Мілорадова, менеджер з адміністративної діяльності.

Займаюся вирішенням адміністративних, кадрових, комунікаційних питань, докуметообігом та забезпеченням всього необхідного для стабільної роботи офісу. Працюю в QHA з 2015 року.

Ми пишемо про Крим з 2006 року.

За цей час ми видали сотні тисяч матеріалів: новин, інтерв'ю, аналітичних статей, фотогалерей і відеорепортажів. Крим залишається в центрі нашої уваги й зараз, коли після окупації півострова редакція змушена була переїхати на материкову Україну.

Нас можна читати українською та російською. Частину наших матеріалів ми перекладаємо на англійську. Також у нас є маленька, але працьовита турецька редакція, і вона виробляє власний контент.

Пишіть нам на Facebook – ми будемо раді вислухати ваші ідеї та зауваження.

QHA "Кримські новини" – пишемо ємко, цікаво та про головне.