Ліна Тимошина

Олексію Кисельову у «Владимирському централі» дозволили одну посилку та одну бандероль протягом року

mainnews-id
Таку відповідь родичі отримали від адміністрації в'язниці

Родина викраденого колишнього командира корабля Військово-морських сил України «Славутич» та волонтера з Генічеська, політв'язня Олексія Кисельова зможе відправити йому лише одну посилку та одну бандероль протягом року.

Таку відповідь родичі отримали від адміністрації другої в'язниці управління федеральної служби виконання покарань росії у Владимирській області, повідомляє «Кримська солідарність».

Зазначається, що це пов'язано з режимом та умовами утримання. «Засуджений Кисельов Олексій Олексійович, 1964 року народження у ФКУ Т-2 УФСВП Росії по Владимирській області відбуває покарання на суворому режимі», — йдеться у листі за підписом тимчасово виконуючого обов'язки начальника в'язниці Руслана Асварова.

Нагадаємо, 22 липня 2022 року російські силовики схопили Олексія Кисельова в окупованому Генічеську. Його вивезли до окупованого Криму та помістили до СІЗО.

17 лютого 2023 року окупаційний Джанкойський районний суд у Криму засудив Кисельова до восьми з половиною років колонії суворого режиму. Окупанти звинуватили його у «підготовці морської блокади Криму» і "участі у кримськотатарському добровольчому батальйоні імені Номана Челебіджихана". Кисельов у ході попереднього та судового слідства провину не визнав.

22 серпня 2023 року окупаційний Верховний суд Криму розглянув апеляційну скаргу адвоката та залишив вирок у силі.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись