Ліна Тимошина

«Кремлівський рупор»: прокуратура повідомила про підозру окупаційному депутату з Криму

mainnews-id
Йому загрожє до дванадцяти років позбавлення волі

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру окупаційному депутату «Державної Ради Республіки Крим». Після повномасштабного вторгнення, підозрюваний розпочав пропагандистську кампанію проти України.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Цей так званий депутат виступав у окупаційних ЗМІ та закликав кримчан підтримувати «СВО», переконуючи у правомірності воєнних дій.

«Злочини ворога «депутат» виставляв як боротьбу з «неонацизмом», «порятунок мирних мешканців» та «звільнення територій». У всіх своїх виступах він намагався створити позитивний образ окупантів та возвеличував ідеї «руського міра», - зазначили у прокуратурі.

Загалом, будувати свою кар’єру в кримських «органах влади» підозрюваний розпочав відразу після окупації Криму у 2014 році.

«Дії «депутата» кваліфіковано як виправдовування, визнання правомірною збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників (ч. 3 ст. 436-2 КК України) та колабораційна діяльність (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Санкція передбачає до дванадцяти років позбавлення волі», - повідомили у відомстві.

У прокуратурі автономії не називають імені обвинуваченого, проте Суспільному Крим з власних джерел стало відомо, що йдеться про Шонуса Івана Аристовича.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись