Асіф Алієв

Результатом контрнаступу має бути звільнення Криму, - американській генерал Ходжес

mainnews-id
Україні потрібно більше зброї більшої дальності

Контрнаступ ВСУ, який почався влітку, не був невдачею. Таку думку висловив екс-командувач армії США в Європі Бен Ходжес в інтерв'ю Radio NV, передає УНІАН.

Він порадив краще запитати про успіхи ЗСУ у командувача Чорноморським флотом рф.

"Думаю, він скаже, що українці роблять велику роботу, тому що його Чорноморський флот змушений передислокуватися з Севастополя в порти далі на схід", - пояснив військовий.

Ходжес зазначив, що контрнаступ - це набагато більше, ніж те, що відбувається на полі бою.

"Україна проводить те, що НАТО називає багатопрофільними операціями. Це означає, що задіяні повітря, суша, море, космос, кіберпростір. Всі ці речі інтегровані для досягнення результату. І, звичайно, результатом контрнаступу має бути, я вважаю, звільнення Криму", - розповів американський військовий.

Він підкреслив, що Україні потрібно більше зброї більшої дальності, яка може вразити такі цілі як: Севастополь, авіабаза в Саках, великий логістичний центр в Джанкої, і в цілому, зробити Крим непридатним для російських військ.

"Це відбувається тільки за допомогою декількох ракет Storm Shadow. Україна ними змусила російський Чорноморський флот залишати Севастополь", - зазначив військовий.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись