Асіф Алієв

«Абсолютно нормально — не співчувати», - Чубаров про загибель президента Ірану

mainnews-id
Зазначимо, що Іран підтримує росію в її загарбницькій війні проти України

Абсолютно нормально — не відчувати скорботи з приводу смерті президента країни, військовими безпілотниками якої росія щоденно вбиває українців та жителів України усіх національностей.

Про це написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у Facebook, коментуючи загибель іранського президента Ебрахіма Раїсі.

 «Але це не дає нікому права зневажливо висловлюватися про ті чи інші традиції, пов'язані з вірою. Будь-якою вірою, не лише Ісламом», — заявив він.

Зазначимо, що 20 травня вранці стало відомо про загибель президента Ірану, міністра закордонних справ цієї країни та інших високопосадовців у авіатрощі 19 травня.

Нагадаємо, що Іран підтримує росію в її загарбницькій війні проти України. Зокрема, продає країні-агресорці безпілотники типу "Шахед", якими рф постійно атакує українську територію. Крім того, за даними аналітиків, Іран будував заводи з виробництва дронів у росії та білорусі.

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин
news-pic

Припинення вогню на 30 днів, мінерали і скасування паузи в обміні розвідданими: про що домовились Україна та США

news-pic

Перемовини у Джидді: шлях до миру чи умиротворення путіна

news-pic

Делегації України та США розпочали зустріч у Саудівській Аравії

news-pic

Окупанти етапували бранця Асана Ахтемова до виправної колонії в архангельській області

news-pic

Вийшов трейлер драми про життя Мустафи Джемілєва

news-pic

«Надсилання військових до України буде розглянуто», — Міноборони Туреччини

news-pic

Політв'язень Ремзі Бекіров заявив про порушення прав мусульман у російській виправній колонії

news-pic

«Україна готова пройти шлях до миру. Завдання – примусити росію зупинити війну», - Зеленський відреагував на масовану атаку рф