"Азов" повертається в небо над українським Маріуполем
Бійці 1-го корпусу НГУ «Азов» повідомили, що вже патрулюють тимчасово окупований Маріуполь за допомогою розвідувально-ударних комплексів.
Про це повідомили у 1-му корпусі НГУ «Азов».
За даними підрозділу, пілоти комплексу ведуть розвідку на глибину до 160 кілометрів від лінії бойового зіткнення. В об’єктиві камер — Маріуполь та військові об’єкти російських окупаційних сил.
У «Азові» заявили, що російські війська використовують дороги в Маріуполі та на його околицях для переміщення особового складу й військової техніки. Підрозділ також повідомив про продовження створення так званої «санітарної зони» для російської логістики.
«Азов» вже патрулює рідний Маріуполь. Поки з неба. Але далі буде», — йдеться у повідомленні підрозділу.
Військові наголосили, що глибина ударів по тилових маршрутах окупантів зростатиме.
Фото: військові Азову. Олександра Єфименко.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
ВМС України отримали від Нідерландів п’ятий протимінний корабель

Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення

В окупованому Севастополі ФСБ затримала чоловіка через коментарі в Telegram про Балаклавську ТЕС

Окупанти на Херсонщині закривають школи

Політв’язня Вілена Темер’янова повернули до СІЗО без проведення операції

«Як удар по Нотр-Даму»: у ЄС засудили обстріл Києво-Печерської лаври

Незрячого політв’язня з Криму Олександра Сізікова перевели до туберкульозної лікарні

Супутники зафіксували наслідки пожеж на енергооб'єктах у Криму