Екснардепа Царьова засудили до 8 років тюрми з конфіскацією майна

Колишнього народного депутата Олега Царьова засуджено до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна за фінансування збройної агресії рф.
Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України (СБУ).
Зокрема, в дохід України вилучено:
два майнові комплекси у тимчасово захопленому Криму: санаторій «Кірова» та музей «Садиба княгині Барятинської», загальна вартість яких становить понад 456 млн грн;
квартиру в центрі Дніпра вартістю 3,2 млн грн;
земельну ділянку на Київщині, яка оцінюється у 1,3 млн грн.
За матеріалами справи, екснардеп-регіонал регулярно фінансує бюджет рф у вигляді сплати «податків» за свій рекреаційний бізнес у Криму, а також фінансує росгвардію, якій платить за охорону вищеназваних об’єктів.
На підставі зібраних слідчими Служби безпеки доказів суд визнав Царьова винним за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України).
Читайте також:
- «Заступнику міністра» в Криму загрожує до 10 років тюрми
- Рф вимагає довічного ув'язнення у «справі Керченського мосту»
- У Києві відбудеться міжнародна конференція «Crimea Global. Understanding Ukraine through the South»
- У Кемеровській області рф підірвали авто з підполковником ОМОНу, причетним до злочинів на Київщині
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Обшук у Сізікова проводили силовики напідпитку

Росіяни атакували сотнею дронів

Загарбники та колаборанти вкрали гроші на які мали побудувати Центр єдиноборств в Генічеську, - ЦНС

«Саша в шоці», — мати незрячого кримчанина про його повторний арешт

Гагаузи України: народ, який зберіг себе і збагатив державу

«Імперія не дозволяє альтернативних цінностей», — активіст про намагання заборонити нікаб в Дагестані

Агенти «Атеш» провели розвідку позицій 127-ї окремої розвідувальної бригади окупантів у Севастополі

«Місцеві жителі не згодні з окупаційною владою», - чергова акція спротиву «Жовтої стрічки»