Імаму Раїфу Февзієву стало погано у задушливій кімнаті суду

Імам Раїф Февзієв, який перебуває в СІЗО-3 Новочеркаська Ростовської області, заявив про погане самопочуття під час розгляду апеляційної скарги по відеоконференцзв'язку. Однак його не випустили із задушливого кабінету, куди привели для участі у процесі.
Про це «Кримській солідарності» розповів адвокат Едем Семедляєв.
Зазначається, що на фельдшерку чекали близько трьох годин. Вона виміряла Февзієву тиск і температуру і зазначила, що він не може брати участі у суді, оскільки має високий тиск і температуру. Зробивши йому укол, вона пішла, проте чоловік ще дві з половиною години перебував у кабінеті.
«Загалом я був у суді шість годин просто в очікуванні. (…) Так само і Раїф, хворий, перебував у задушливому кабінеті СІЗО, який теж не міг покинути, щоб елементарно пообідати та сходити до вбиральні. Тільки після цього о 15:45 вийшов суд і сказав, що надійшли документи, що Раїф не може брати участі у судовому засіданні. Розгляд апеляційних скарг відклали до 9:30 27 вересня», - додав Едем Семедляєв.
Раніше Февзієв заявив відвід суддівському складу через те, що йому відмовили надати перекладача з російської на кримськотатарську.
Нагадаємо, Раїф Февзієв - імам, кримськотатарський активіст, багатодітний батько. 17 серпня 2021 року до нього додому прийшли з обшуком співробітники ФСБ. Адвоката вони не допустили, а Февзієв заявив, що до нього застосовували фізичний та психологічний тиск. Під час обшуку він перебував у кайданках.
За рік перебування в СІЗО у імама почалися проблеми з тиском, серцево-судинною системою, підшлунковою залозою, ШКТ, а також нервовою системою.
Фото: Кримська солідарність
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Це логічне продовження репресій», — адвокат Полозов про свій розшук у рф

Політв’язень Рустем Гугурик втрачає слух на обидва вуха у російській колонії

У Криму оштрафували понад 1200 осіб за "дискредитацію" армії рф

До окупованого Криму переселилися до 11 тисяч білорусів

Газеті «Qırım» — 36 років

«Кримські татари складали основну ударну силу», - історик Громенко про їхню роль у Конотопській битві 1659 року проти росіян

У Києві відбудеться воркшоп «Пишемо кримськотатарську Вікіпедію»

Росія вивезла з окупованого Криму понад 100 культурних цінностей