Колаборант, який брав участь у захопленні Криму росією, отримав підозру

54-річний уродженець Бердянська Ігор Черній отримав від СБУ заочну підозру в колабораційній діяльності.
У вересні 2023 року окупанти призначили його депутатом незаконної Херсонської обласної Думи від путінської «єдиної росії», повідомляє "Голос Криму", з посиланням на Центр журналістських розслідувань.
СБУ кваліфікувала дії Ігоря Чернія за ч.5 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність. Йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Це не єдиний злочин, вчинений Чернієм. У 2014-2016 роках він брав участь у бойових діях проти України. Окупанти нагородили його медаллю Міноборони рф «За возвращение Крыма».
Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Черній воював проти Збройних Сил України. Він — член окупаційної «Спілки добровольців Донбасу».
Ігор Черній очолює окупаційне відділення Всеросійського руху «Отцы россии» в Херсонській області, у 2023 році очолив "управління патріотичного виховання і популяризації безпеки в молодіжному середовищі" окупаційного міністерства молодіжної політики і спорту Херсонщини.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Окупанти затримали жителя Керчі за звинуваченням у шпигунстві на користь України

Чому Україні вигідна поразка Ірану

Лавандові поля Криму: фіолетова ніжність під сірим небом окупації

Рада підтримала створення Єдиного державного реєстру військовослужбовців

«У таборі для біженців я вільніший, ніж у росії», — татарський активіст Марат Ахмеров

«Не пам’ятаю», «все в матеріалах справи»: у справі «п'ятої Бахчисарайської групи» допитали працівника фсб

Масований нічний обстріл: міністр Рустем Умєров закликав посилити тиск на рф

Понад 440 дронів і 32 ракети: масована атака рф спричинила жертви