На окупованих територіях загарбники посилюють контроль над місцевими мешканцями

Російсько-окупаційна адміністрація на тимчасово окупованих територіях продовжує політику жорсткого контролю над місцевим населенням.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За його даними, під виглядом «поліпшення зв’язку» та «економічної стабілізації» запроваджуються нові механізми стеження та посилення фінансового тиску на мешканців регіону.
Відтак представники окупаційної адміністрації так званої «ДНР» заявили про плани розширення покриття мобільного зв’язку та встановлення нових веж.
Проте за цими словами приховано черговий крок до посилення контролю за комунікаціями населення, оскільки головна мета таких заходів – відстеження російськими спецслужбами дзвінків за межі ТОТ.
Ці дії спрямовані на перешкоджання отримання інформації з офіційних джерел та на обмеження зв’язку із зовнішнім світом.
Центр національного спротиву фіксує місця розташування веж мобільного зв’язку, які використовуються для контролю та збору інформації.
Читайте також:
- У Стокгольмі обговорили роль Швеції у мирних переговорах і посилення оборонних спроможностей України
- Україно-американські переговори: Зеленський розповів про першу зустріч з Віткоффом і Кушнером
- Кримськотатарська делегація на чолі з Рефатом Чубаровим відвідала Румунію з офіційним візитом
- Рустем Умєров повідомив про проведену відеоконференцію радників з нацбезпеки за участю України, США та Європи
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Кондитерська фабрика в окупованому Севастополі заявила про плани експорту продукції

СБУ завдала удару по російській ППО на аеродромі Бельбек у Криму

Делегація України та кримськотатарського народу провела зустріч у парламенті Туреччини

Білоруський опозиційний політик Віктор Бабарико відмовився коментувати приналежність Криму

Таджикистан викликав посла росії через убивство школяра на ґрунті національної ненависті

Крим наприкінці 2025-го: репресії, дефіцит води й електроенергії та незаконний призов

У Стокгольмі обговорили роль Швеції у мирних переговорах і посилення оборонних спроможностей України
Кримського блогера-пропагандиста засуджено до 11 років ув’язнення та конфіскації майна