Микола Шевчук

Назване число проваджень, які розслідує прокуратура АРК стосовно інформаційної діяльності у співпраці з окупантами

mainnews-id
Предметом розслідування цих кримінальних проваджень є діяльність низки телеканалів Криму

Прокуратура Автономної республіки Крим та міста Севастополя (АРК) на даний момент розслідує пʼять кримінальних проваджень, які стосуються інформаційної діяльності у співпраці з окупантами.

Про це в ефірі програми "Кримське питання" повідомила керівниця пресслужби прокуратури автономії Катерина Діденко, цитує Суспільне.

"Органи правопорядку автономії розслідують 5 кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною шостою ст. 111 ККУ. Це те, що стосується інформаційної діяльності у співпраці з державою-окупантом, тобто безпосередньо росією або окупаційними адміністраціями. Предметом розслідування цих кримінальних проваджень є діяльність низки телеканалів Криму, а також діяльність їх продюсерів, головних редакторів, кореспондентів та всіх осіб, причетних до створення такого контенту", — зазначила чиновниця.

Раніше Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру гендиректору російської залізничної компанії, який організував незаконне перевезення пасажирів до окупованого Криму.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись