Загарбники провели військовий захід для школярів у Сімферополі

Для учнів "Трудовської школи" та школи №22 імені Сергія Бережного в Сімферополі окупанти провели черговий військовий захід за участі "Кримпатріотцентру" та курсантів військового навчального центру Кримського університету імені В. І. Вернадського.
Активісти руху "Жовта стрічка" розповіли, що школярів навчали основам стрілецької справи, збиранню та розбиранню зброї, тактичній медицині, а окремий великий блок був присвячений керуванню безпілотниками.
Активісти підкреслили: до цього процесу вже повноцінно залучені звичайні школи, де замість нормальної освіти дітям дедалі частіше нав’язують військову підготовку та пропаганду.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
ВМС України отримали від Нідерландів п’ятий протимінний корабель

Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення

В окупованому Севастополі ФСБ затримала чоловіка через коментарі в Telegram про Балаклавську ТЕС

Окупанти на Херсонщині закривають школи

Політв’язня Вілена Темер’янова повернули до СІЗО без проведення операції

«Як удар по Нотр-Даму»: у ЄС засудили обстріл Києво-Печерської лаври

Незрячого політв’язня з Криму Олександра Сізікова перевели до туберкульозної лікарні

Супутники зафіксували наслідки пожеж на енергооб'єктах у Криму