Микола Шевчук

Окупанти перевели Тофіка Абдулгазієва з реанімації у відділення інтенсивної терапії

mainnews-id
У травні 2022 року Південний окружний військовий суд ростова-на-дону засудив Абдулгазієва до 12 років колонії суворого режиму

Засудженого на 12 років у справі другої Сімферопольської групи Тофіка Абдулгазієва загарбники перевели з реанімації тюремної лікарні челябінська у відділення інтенсивної терапії. Там його відвідала родина.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

За словами його дружини Алії Куртаметової, Тофік важко пересувається і виглядає виснаженим. Іноді у нього буває безладне мовлення. Чоловік схуд майже на 40 кілограмів.

Нагадаємо, 22 березня кримськотатарського активіста у критичному стані вивезли з в'язниці верхньоуральська челябінської області. Його помістили до тюремної туберкульозної лікарні №3 у челябінську, де через два тижні він потрапив до реанімації. У в'язницю верхньоуральська його етапували у липні минулого року. Відтоді він стрімко втратив вагу і розповідав про болі в суглобах рук.

У травні 2017 року в помешканні активіста пройшов перший обшук. Тоді Тофік залишився на волі. Через два роки, у березні 2019-го, його заарештували за звинуваченням у причетності до Хізб ут-Тахрір.

У травні 2022 року Південний окружний військовий суд ростова-на-дону засудив Абдулгазієва до 12 років колонії суворого режиму. Перші п'ять років він має провести у в'язниці. Через рік, у травні 2023 року, Апеляційний військовий суд у власисі залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Фото: Кримська солідарність

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин