Микола Шевчук

Окупанти протягом ночі та ранку завдали масованого удару: у багатьох регіонах екстрені відключення світла

mainnews-id
Ворог продовжує бити по цивільних об’єктах

Російські окупанти протягом ночі та зранку 28 листопада завдали комбінованого масованого удару по енергетичній інфраструктурі України дронами та ракетами.

Внаслідок атаки в Одеському районі є пошкодження шести житлових приватних будинків. Постраждала одна людина. Також через падіння уламків однієї з ракет, в області виникло загорання сухої трави, яке ліквідовано.

У Києві уламки ракети впали на територію одного з приватних підприємств у Дарницькому районі. Пожежі та потерпілих немає. Пошкоджені вікна та двері приміщення, вантажне авто, ворота на територію.

У Харкові внаслідок ракетного удару пошкоджено виробничі корпуси підприємства та скління вікон житлового багатоповерхового будинку.

В результаті атаки на Рівненщині без світла 681 населений пункт. Також є проблеми з водопостачанням. На Волині через удар по енергетичній інфраструктурі без світла орієнтовно 215 тисяч абонентів.

Фото ілюстративне

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин
news-pic

Делегації України та США розпочали зустріч у Саудівській Аравії

news-pic

Окупанти етапували бранця Асана Ахтемова до виправної колонії в архангельській області

news-pic

Вийшов трейлер драми про життя Мустафи Джемілєва

news-pic

«Надсилання військових до України буде розглянуто», — Міноборони Туреччини

news-pic

Політв'язень Ремзі Бекіров заявив про порушення прав мусульман у російській виправній колонії

news-pic

«Україна готова пройти шлях до миру. Завдання – примусити росію зупинити війну», - Зеленський відреагував на масовану атаку рф

news-pic

Вночі в окупованому Криму лунали вибухи

news-pic

Чоловіки, які подавали документи у ДП «Документ» у Стамбулі, мають забрати закордонний паспорт до 15 березня - без пред'явлення військово-облікових документів