Окупанти в Криму вдруге намагаються відібрати землю ФК «Динамо»

Російські окупанти в Криму подали позов до «суду», в якому вимагають повернути 30 тисяч квадратних метрів території, яку орендував український футбольний клуб «Динамо» (Київ).
Про це повідомляє Telegram-канал «Кримський вітер».
Клуб отримав права на ділянку у селищі Орджонікідзе у 2009 році. Керівництво команди планувало збудувати там базу відпочинку, щоб у міжсезоння привозити гравців. Але процес затягнувся, і будівництво навіть не почалося аж до 2014 року, коли росіяни захопили Крим.

У 2021 році загарбники подали перший позов. Розгляд тривав майже чотири роки. Однак відібрати землю вони не змогли. Тепер вони подали другий, але цього разу ще й на так звану владу Феодосії, щоб вона визнала оренду незаконною та повернула права на землю.
Читайте також:
- У Києві відбудеться пʼятий Міжнародний форум Експертної мережі Кримської платформи
- Окупанти планують дистанційне голосування на виборах у Криму
- «Товарообіг між Туреччиною і Україною у $10 млрд» - Джемілєв, Джелял і міністр торгівлі Туреччини про перспективи співпраці
- Туреччина закликала знизити напругу після удару по їхньому судну
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Зубкова підозрюють у розграбуванні заповідника «Асканія-Нова»

Судитимуть п’ятьох експосадовців ДСНС у Криму, які перейшли на бік окупантів

У Генштабі підтвердили чергові ураження в Криму

Юнак з Херсонської області самостійно виїхав з окупації в день свого повноліття
Окупанти засудили жителя Феодосії до 19 років колонії у справі про «держзраду»

Російський суд ухвалив вирок жительці Алушти у справі про коментарі — 5,5 року колонії

«Суд» знову відклав питання звільнення хворого Тофіка Абдулгазієва

«Операція України щодо Криму чітко прорахована», - Зеленський