Микола Шевчук

Окупанти засудили до понад 3 років тюрми Ленура Халілова

mainnews-id
Чоловік проживав на Херсонщині

Російські окупанти засудили кримського татарина Ленура Халілова до 3 років і 6 місяців позбавлення волі за нібито участь у батальйоні імені Номана Челебіджихана.

Про це повідомляє Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ).

До повномасштабного вторгнення росії в Україну Ленур Халілов працював водієм у селі Партизани Генічеського району Херсонщини.

Нагадаємо, що 1 червня 2022 року верховний суд росії визнав Кримськотатарський добровольчий батальйон ім. Номана Челебіджихана «терористичною організацією» та заборонив його діяльність на території рф. Це рішення стало підґрунтям для нової хвилі політичних переслідувань кримських татар.

За даними КРЦ, з 2014 року за звинуваченням в участі у батальйоні ім. Номана Челебіджихана було зафіксовано щонайменше 53 затримання: 19 – в окупованому Криму, 34 – на тимчасово окупованій Херсонщині після 24 лютого 2022 року.

Фото ілюстративне

share-arrowiconiconiconicon

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин
news-pic

Україна підписала 10-річні угоди про Drone Deal з Саудівською Аравією, ОАЕ та Катаром

news-pic

Джемілєв обговорив з міністром внутрішніх справ Туреччини репресії в Криму

news-pic

Школярів з Херсонщини відправили на військові збори в Крим

news-pic

Сибіга: Участь у делегації представників кримських татар в Анталійському форумі посилила переговорні позиції України

news-pic

Сибіга: Україна та Туреччина - не конкуренти, а країни, які взаємодоповнюють одна одну

news-pic

Фідан: Туреччина вважає війну в Україні загрозою для регіону та підтримує мирні переговори

news-pic

Кримськотатарська рок-колаборація: Jamala і гурт Shatur-Gudur презентували спільний трек про київські світанки

news-pic

У Туреччині стартував Анталійський дипломатичний форум