Окупанти заявили про масовану атаку по Криму

Російські окупанти заявляють, що вночі над територією Криму збили 15 українських дронів.
Про це повідомляє пресслужба міноборони рф.
Також нібито над акваторією Азовського моря було збито 38 БпЛА і 7 над Чорним морем.
Загарбники заявили, що була збита ракета "Нептун-МД" над Азовським морем.
При цьому підписники Trlegram-каналу "Кримський вітер" повідомили про звуки вибухів над нафтобазою у Феодосії та в районі Заозерного.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Москва ляже у Криму», — Мадяр

«Присязі не зраджую»: в окупованому Криму прикордонник отримав 17 років

У кримському СІЗО погіршується стан 68-річної Галини Бехтер

Дрони ГУР атакували російську логістику біля Чонгара на шляху до Криму

Конституцію України вперше повністю переклали жестовою мовою

Севгіль Мусаєва представила колекцію прикрас, натхненних Кримом

У Криму ФСБ висунула обвинувачення викраденій освітянці з Луганська

У Криму пожежі на залізниці, ТЕС і військових об’єктах росіян, - монітори