Окупанти заявляють про нічну атаку 174 дронами: є ураження

Російські окупанти заявляють, що вночі їхні об’єкти були атаковані 174-ма українськими дронами.
Про це повідомляє міноборони рф.
Нібито було перехоплено та знищено 174 українські безпілотні літальні апарати літакового типу над територіями брянської, ростовської, саратовської, орловської, воронезької, тульської, білгородської, тамбовської областей, московського регіону та окупованого Криму.
Також нібито черговими засобами ППО над акваторією Чорного моря знищено три українські керовані ракети «Нептун-МД».
При цьому, telegram-канал «Кримський вітер» повідомляв про вибухи вночі між Красноперекопськом та Армянськом, у Новофедорівці та у Сакському районі.
Також була атакована паливна база в районі аеродрому «енгельс», авібаза «дягілєво» в рязянській області, завод електроніки в тамбовській області.
В аеропорту брянська теж сильний вибух та пожежа. За наявною інформацією, у брянську могли бути уражені пускові установки "Іскандерів", якими росія планувала атакувати Україну, склад із запасами ракет "Іскандерів", борт, який привіз нові ракети для "Іскандерів", авіація, яка базується в аеропорту.
Фото: горить паливна база в «енгельсі»
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
«Антиконституційно й безглуздо», — оглядач із Казахстану про заборону носіння нікабу

Українські військові знешкодили 47 дронів рф

«Росія — країна-невдаха»: Баку відкрито йде проти кремля

ЄС продовжив санкції проти рф ще на пів року

Влада рф звинувачує колаборанта Бальбека у шахрайстві: він нібито переховується у Туреччині

СБУ повідомила про знищення техніки рф на аеродромі в Криму

Кримські спортсмени здобули 6 медалей на Чемпіонаті Європи

Окупанти заявляють про атаку по Криму: у соцмережах пишуть про вибухи на аеродромі «Кіровське»