Окупанти звільнили колаборантку, попри її 20-річний стаж роботи

Колаборантка Аліма Заредінова була звільнена з посади «першої заступниці міністра сільського господарства», незважаючи на її 20-річний стаж роботи.
Як повідомляє ForPost, службовий контракт з нею було розірвано за згодою сторін.
Згідно з офіційною біографією, Аліма Заредінова розпочала свій шлях у міністерстві ще до російської окупації півострова, а саме у 2002 році.
Тоді вона була призначена головною фахівчинею управління економіки та соціально-трудових відносин. До цього займала посаду бухгалтера-економіста у Нікітському ботанічному саду.
Наступні 13 років чиновниця керувала відділами та управліннями, пов'язаними з економічним розвитком та інвестиційною діяльністю сільськогосподарського сектору Криму.
У червні 2015 року Аліму Заредінову російські окупанти підвищили до посади «заступниці міністра сільського господарства», а через рік — і до «першої заступниці керівника».
У 2021 році Заредінова близько шести місяців керувала «міністерством» на посаді «виконувачки обов'язків міністра».
Навесні 2022 року її замінив Юрій Мигаль, але за кілька місяців він теж пішов у відставку. Заміну підшукали лише до кінця жовтня — новим «міністром сільського господарства» Криму став Андрій Савчук, котрий зміг протриматися на посаді аж до січня 2024 року.
Після його звільнення керувати відомством на правах в.о. знову стала Аліма Заредінова. Затвердити кандидатуру нового «міністра» окупанти змогли через 9 місяців. Ним став Денис Кратюк.
Причину відставки чиновниці, яка пропрацювала у відомстві 22 роки, пояснити не змогли.
Читайте також:
- Рустем Умєров в Анкарі обговорив з Хаканом Фіданом женевські переговори та безпеку в Чорному морі
- ЄС засудив вихід росії з Конвенції проти катувань і ввів санкції проти вісьмох росіян
- Зеленський підписав санкції проти 225 капітанів тіньового флоту рф та осіб і компаній, що підтримують російський ВПК
- Україна запровадила пакет санкцій проти Лукашенка, - Зеленський
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
У Балаклаві обвалилася стіна історичного кінотеатру «Родина»

В Анкарі пройшов мітинг на підтримку України та полонених захисників

Британія оголосила ще один пакет допомоги Україні

Київський філолог знайшовся в сімферопольському СІЗО

Швеція дозволила Україні застосовувати своє озброєння для деокупації всіх територій, включно з Кримом

Стан серця тяжкохворого кримськотатарського політв’язня Амета Сулейманова погіршився

24 лютого виповнюється чотири роки від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну

Четверта річниця з початку широкомасштабного вторгнення рф