П’ять місяців без зв’язку: у Криму зник Марат Батиров

Минуло п’ять місяців з моменту зникнення Марата Батирова — мешканця села Кизилташ (Краснокам’янка) Феодосійського району в тимчасово окупованому Криму. Чоловіка викрали 2 жовтня 2025 року, відтоді немає жодної офіційної інформації про місце його перебування.
Як повідомляв голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру та член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв, за словами очевидців, невідомі особи вивели Батирова з квартири, після чого провели до гаража й повезли у невідомому напрямку.
Рідні та близькі чоловіка досі не отримали ані найменшої інформації про його долю. У підконтрольних окупаційній владі «правоохоронних органах» заявляють, що Батиров нібито не перебуває в жодному з кримських СІЗО. Водночас письмові звернення адвоката до представників окупаційної поліції у Феодосії й так званого «МВС Республіки Крим» залишилися без відповіді.
У відповідях на адвокатські запити зазначається, що громадянин Батиров «за обліковими даними не проходить та до установ не надходив». Попри це, родина продовжує самостійні пошуки, перевіряючи інформацію в слідчих ізоляторах півострова.
Відомо, що Марат Батиров — колишній морський піхотинець, який вийшов на пенсію у 45 років і проживав у Криму.
Фото: Марат Батиров. З відкритих джерел.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Кримська освітянка засуджена на три роки за колабораціонізм

Стало відомо, де перебуває політв’язень Сергій Лихоманов

Сили оборони уразили РЛС окупантів у Криму

Мустафа Джемілєв привітав Петера Мадяра з перемогою на парламентських виборах в Угорщині

Чубаров відвідав кримськотатарське село в Текирдазі

Орбан визнав поразку на виборах – завершилася 16-річна епоха влади

4 роки з моменту потоплення крейсера "Москва": як Україна витісняє рф з Чорного моря

175 українських військових і семеро цивільних повернулися з російського полону