«Підкинули дві книги» - дружина затриманого Еміра Куртнезірова

Під час обшуку в помешканні Еміра Куртнезірова, де 5 лютого провели обшук, їм підкинули літературу.
Про це повідомила у коментарі «Кримській солідарності» дружина Еміра Куртнезірова Сафіє Якубова.
«Під ліжком знайшли, сказали: а чого ти кажеш, що в тебе немає забороненої книги, якщо от знайшли ж». Ми тоді в цій кімнаті всі були й, вочевидь, туди хтось зайшов і підкинув», - сказала вона.
За її словами, о четвертій ранку до їхнього помешкання прийшли з обшуком – стукали у двері. Чоловік пішов відчиняти двері, його одразу поклали на підлогу, руки за спину. І попросили дати телефони й документи.
Вилучили два телефони та документи. Також запитували про освіту. Склали протокол і запропонували підписати документи.
«Просили підписати, чоловік нічого не підписував. Сказали: «Якщо ти підпишеш, то, може, термін менше зробимо – від 5 років до 8», - розповіла жінка.
За словами Сафіє Якубової, чоловікові зачитали протокол.
«Сказали, що стаття 205.5, частина 2», - додала вона.
Зазначимо, що у цій статті Кримінального Кодексу рф йдеться про «участь у діяльності терористичної організації».
Нагадаємо, зранку 5 лютого в Криму окупаційні силовики провели обшуки в помешканнях п'ятьох кримських татар: Еміра Куртнезірова, Рустема Мустафаєва, Абібулли Смедляєва, Мирзаалі Тажибаєва і Бахтіяра Аблаєва. Про це повідомила «Кримська солідарність». Чоловіків затримала ФСБ.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новинПомер історик кримськотатарського походження Ільбер Ортайли

Російський танкер без екіпажу дрейфує біля італійського острова

В Україні судитимуть кримського політолога Дениса Батуріна за підтримку російської агресії

10-та справа 2026 року: у Севастополі ФСБ повідомляє про «запобігання теракту»

В окупованій Ялті чоловіка засудили до 18 років ув’язнення за нібито «держзраду»

У Криму вночі лунали вибухи: росія заявляє про атаку десятків дронів

У Судаку пенсіонер МВС України засуджений за «екстремістські публікації»

У Севастополі ФСБ заявляє про «зірваний теракт» на користь України