Асіф Алієв

Прокуратура АРК повідомила про підозру координатору «Самооборони Севастополя»  

mainnews-id
Йому загрожує до 12 років позбавлення волі

Прокуратура АРК повідомила про підозру координатору «Самооборони Севастополя»  

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру співорганізатору та куратору незаконного збройного формування (НЗФ) «Самооборона Севастополя», що діяло на півострові під час активної фази окупації. 

Як передає пресслужба відомства, підозрюваний, громадянин рф, розробив вимоги та правила, згідно з якими особисто підбирав кандидатів до НЗФ. 

Під його керівництвом відбувались переслідування українських активістів «Євромайдану Севастополя», проводились незаконні обшуки й затримання громадян України. Також були облаштовані незаконні блокпости на адмінмежі між Кримом і Херсонською областю та у місті Севастополі, де підозрюваний також організував піше патрулювання. 

Разом з підлеглими він забезпечував виконання завдань, поставлених командуванням Чорноморського флоту та Південного військового округу рф, допомагаючи останнім захоплювати військові частини та кораблі ВМС України.

Пізніше чоловік став координатором штабу з «безпеки проведення незаконного «референдуму», а його підлеглі забезпечували «громадський порядок під час голосування». 

Підозрюваний і нині продовжує свою роботу на окупантів, його дії кваліфіковано як посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України), а також створення не передбачених законом збройних формувань (ч. 4 ст. 260 КК України). Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись

Головнi новини

Бiльше новин