«Пишаюся сином ще більше», — мати політв'язня Аппаза Куртамета

Кримськотатарський політв'язень Аппаз Куртамет не погодився з пропозицією російських силовиків стати "корисним" для них і зрадити свій народ. У цьому полягає справжня причина його взяття під арешт.
Про це повідомила мати політв'язня Айше Одабаш.
Хоча Аппазу запропонували свободу в обмін на співпрацю з російськими силовиками, він відмовився, ні секунди не вагаючись.
«Пишаюся сином все більше і більше, він - справжній мужчина, ніколи не зрадить своїх», - сказала мати.
Айше Одабаш зазначила, що з Аппазом побачилася його сестра. Вона провела з братом 48 годин у межах довгострокового побачення.
«Аппаз тримається дуже стійко і позитивно, вірить у дострокове звільнення, вірить у те, що його не забули і що він є у списках на найближчий обмін. Аппаз дуже скучив за друзями, чекає на листи від усіх, хто знає його і від тих, хто не знає.
Для хлопців у неволі кожен лист - це ковток повітря та надії», - розповіла сестра вʼязня.
Читайте також:
- Допомагала окупантам відбирати майно у кримчан: окупаційній судді оголосили про підозру
- «Те, що транслює окупаційна влада, часто не відповідає дійсності», — Ольга Куришко звернулася до кримчан
- МЗС: з Ірану повернули чотирьох українських моряків із затриманого судна
- «Війна розпочалася з Криму і звільнення окупованих українських територій розпочнеться зі звільнення Криму», — Чубаров
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
МЗС: з Ірану повернули чотирьох українських моряків із затриманого судна

«Війна розпочалася з Криму і звільнення окупованих українських територій розпочнеться зі звільнення Криму», — Чубаров

Рф перекидає ППО до Керченського мосту, оголюючи інші напрямки, — Зеленський

Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя

В окупованому Криму до вересня скасували всі спортивні змагання та тренування

Після підриву Каховської ГЕС на Хортицю повернувся рожевий пелікан

У Криму побільшало справ за відмову служити в армії рф

Окупанти планують дистанційне голосування на виборах у Криму