Микола Шевчук

Подоляк пояснив, чому не справдився прогноз про звільнення Криму влітку

mainnews-id
У листопаді минулого року Михайло Подоляк в коментарі журналістам обіцяв влітку поїхати до звільненого Криму та провести там включення з працівниками медіа

Прогноз про захід українських військ влітку до Криму будувався на онові математичного аналізу термінів та озброєння.

Про це заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк в етері українського телемарафону, цитують Крим.Реалії.

«Але на підставі чого про це говорили (про вхід української армії до Криму – Ред.)? На підставі математичного аналізу, скільки та якої зброї потрібно; скільки і коли ця зброя надходитиме; скільки, коли та як працюватимуть санкції проти росії; скільки та як росія витратить грошей. Але якщо ви ухвалюєте відповідні рішення про санкції і водночас низка глобальних компаній з білою європейською юрисдикцією продовжує працювати на споживчому ринку російської федерації, що дозволяє отримувати бюджету великі прибутки... це конкретно про те, що одна справа говорити, а інша справа зробити так, щоб у росії було набагато менше ресурсу», – зазначив він.

Подоляк також підкреслив, що надання військової допомоги Україні щодо деяких компонентів сильно відставало від запланованих термінів.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Подоляк в коментарі журналістам обіцяв влітку поїхати до звільненого Криму та провести там включення з працівниками медіа.

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись