Політв'язень Абдулаєв втратив слух на одне вухо

Політв'язень Теймур Абдулаєв втратив слух на одне вухо.
Про це QIRIN.News повідомила його дружина Аліме Абдулаєва.
Вона розповіла, що Теймур двічі хворив восени.
«Після хвороби він отримав отит і кровотечу з вуха. На одне вухо взагалі перестав чути. Довгий час не чув, доки сусід не поділився слуховим апаратом»,— зазначила дружина.
Аліме Абдулаєва додала, що її чоловік також страждає на гіпертонію, через що його зір дуже погіршився.
Нагадаємо, Теймур Абдулаєв перебуває в Республіці Башкортостан у місті Салават у виправний колонії - 2. Його затримали у 2016 році під час обшуків у помешканнях кримських татар.
Теймура Абдуллаєва засудили до 17 років колонії суворого режиму з обмеженням волі на термін 1 рік і 6 місяців.
Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО "Інститут масової інформації" в межах проєкту міжнародної організації Internews Network
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Історичний мир: Азербайджан і Вірменія витісняють рф з Південного Кавказу

«Дім постійного вигнання»: у Києві відкрилася виставка про пам’ять, втрату та сучасне кримськотатарське мистецтво

Міжнародний день корінних народів: боротьба за збереження та існування

Українська розвідка знищила РЛС окупантів в Криму

Як писати листи політв'язням та як їх передати у російські тюрми?

У ГУР показали відео ураження російських військових об’єктів в окупованому Криму

З окупованого Криму вдалося врятувати багатодітну родину - Єрмак

В окупованому Криму повідомили про ракетну атаку