ССО провели унікальну операцію в Чорному морі: деталі

Сили Спеціальних операцій (ССО) вночі підірвали видобувну платформу у Чорному морі, яку загарбники використовували для посилення роботи дронів.
Про це повідомляє пресслужба ССО.
Операція мала назву “Цитадель” і проводилася в зоні постійного патрулювання авіації та флоту рф.
Захоплена окупантами добувна платформа використовувалася для посилення роботи БПЛА-розвідника іранського виробництва "Mohajer-6". Зокрема, було встановлено обладнання, яке збільшує дальність та радіус його роботи.
Крім того, на платформі була РЛС, за допомогою якої загарбники контролювали обстановку в північно-західній частині Чорного моря.
Вночі човни 73-го морського центру ССО підійшли до видобувної платформи. Після проведення спеціальних дій та зачистки об'єкт був замінований. Бойова група відійшла на безпечну відстань та здійснила вибух.
Фото ілюстративне
Читайте також:
- СБУ показала уламки «Орєшніка», яким рф атакувала Львівщину
- Масована атака рф: у Києві без тепла майже половина багатоповерхівок, по всій Україні вводять аварійні обмеження електроенергії
- Україна скликає термінове засідання Ради Безпеки ООН через атаку рф «Орешником», — Сибіга
- РФ масовано атакувала Київ: є загиблі та поранені
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Масована атака рф: у Києві без тепла майже половина багатоповерхівок, по всій Україні вводять аварійні обмеження електроенергії

У Польщі підтримали екстрадицію до України російського археолога, який працював в окупованому Криму

Україна скликає термінове засідання Ради Безпеки ООН через атаку рф «Орешником», — Сибіга

Кримському татарину Сервету Газієву в колонії на Камчатці не надають медичної допомоги

РФ масовано атакувала Київ: є загиблі та поранені

«Мій брат став жертвою окупаційної системи», — сестра політв'язня Мамута Бєлялова

Вулична кава як культурна спадщина Криму
В Україні засудили окупаційного суддю з Криму до 12 років за держзраду