Російські окупанти атакували 181 дроном та чотирма ракетами: частина з Криму

У ніч на 5 березня російські окупанти атакували з Криму (Чауда) дронами типу Shahed. Також дрони летіли із напрямків: орел, курськ, міллєрово, брянськ, приморсько-ахтарськ – рф. Всього було запущено 181 дрон. Також була атака трьома балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 із воронезької обл., однією зенітною керованою ракетою С-300 із курської обл.
Про це повідомляє пресслужба Командування Повітряних Сил Збройних Сил України (ЗСУ).
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Станом на 09.30 підтверджено збиття 115-ти ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській та Одеській областях.
55 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
Внаслідок ворожої атаки постраждали Київщина, Одещина, Дніпропетровщина та Харківщина.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
СБУ заявила про удари по військових об'єктах і поромах у Криму

У бранця Івана Яцкіна прогресуюча дезорієнтація, а Галина Довгопола перенесла інсульт
«Картини з дому, якого вже не існує»: прикордонник повернув художнику з Бахмута врятовані полотна

«Операція триватиме до занесення "тіньового флоту" рф до Червоної книги», — СБС уразили 15 суден в Азовському морі
Україна ізолює окупований Крим, — The Telegraph

Під час атаки на Одещину російський дрон вибухнув на території Молдови

У Севастополі повністю зникло світло

Енергетична криза в Криму може затягнутися на кілька місяців, - активісти