Байден сподівається на припинення вогню у Секторі Газа до початку наступного тижня

Президент США Джо Байден сподівається, що вже до початку наступного тижня буде досягнуто припинення вогню в Секторі Газа у конфлікті між Ізраїлем та ХАМАС.
Про це він сказав під час поїздки до Нью-Йорка, повідомляє Reuters, цитує Укрінформ.
«Мій радник з питань нацбезпеки сказав мені, що ми близькі (до цього рішення – ред.). Ми близькі. Ми ще не зробили цього. Але я сподіваюся, що до наступного понеділка ми досягнемо припинення вогню», — зазначив він.
Заява президента США пролунала в той час, коли сторони конфлікту, схоже, досягли певних домовленостей на переговорах у Катарі, які також спрямовані на звільнення заручників, захоплених ХАМАС у перший день конфлікту.
Нагадаємо, 7 жовтня “ХАМАС” атакував територію Ізраїля, вбиваючи військових і цивільних та захопивши чимало бранців. У відповідь Ізраїль розпочав військову операцію у Секторі Газа.
Читайте також:
- У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону виправдання депортацій
- У Києві відбудеться пʼятий Міжнародний форум Експертної мережі Кримської платформи
- Окупанти планують дистанційне голосування на виборах у Криму
- «Товарообіг між Туреччиною і Україною у $10 млрд» - Джемілєв, Джелял і міністр торгівлі Туреччини про перспективи співпраці
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Крим залишається без нових надходжень пального — окупаційна влада визнає дефіцит

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про заборону виправдання депортацій

«Рф не потрібні люди, які не погоджуються з окупацією», — Рефат Чубаров

Ресторан кухні корінних народів Криму встановив кулер з водою для перехожих у спеку

ОНОВЛЕНО. В окупованому Криму за тиждень зникли двоє кримських татар

У Севастополі окупаційний суд призначив місцевій жительці 16 років за «державну зраду»

“Фактором справедливості буде покарання тих, хто почав цю війну”: у Києві проходить П’ятий Міжнародний форум Експертної мережі Кримської платформи

У Києві затримали колишнього «міністра» окупаційного уряду Криму — його підозрюють у держзраді