Стартувала освітня платформа для жителів окупованого Криму

Міністерство освіти і науки України повідомило про запуск освітньо-інформаційної платформи для жителів тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
Про це повідомляє Інтерфакс- Україна.
На платформі, доступній за адресою www.crimea-ed.org, зібрано актуальну інформацію про можливості українського освіти, яка буде корисною незалежно від місця перебування.
Ресурс також стане у пригоді жителям інших тимчасово окупованих територій. Сайт містить матеріали для дітей, батьків і педагогів.
Користувачі платформи можуть знайти:
- інформацію про здобуття середньої, професійної та вищої освіти для учнів з окупованих територій;
- доступ до навчальних програм і онлайн-курсів;
- ресурси для вивчення української та кримськотатарської мов;
- підготовку до іспитів і визнання результатів навчання, отриманих на окупованих територіях;
- можливості підвищення кваліфікації та формування кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях.
Платформа є динамічною: її розділи регулярно оновлюються відповідно до змін у законодавстві, державній політиці та рекомендаціях уповноважених органів. Команда проєкту постійно додає нові матеріали, інструкції та корисні ресурси.
Проєкт створено Представництвом Президента України в АР Крим у співпраці з Міністерством освіти і науки, Українським інститутом розвитку освіти, громадською організацією «Центр громадянської просвіти "Альменда"» та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти (AIDE).
Читайте також:
- Окупанти наказали школам на окупованих територіях встановлювати “Парти героїв”: лідирує Крим
- На Київщині відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з кримськотатарської мови і літератури
- У так званому Кримському федеральному університеті ім. В.І. Вернадського скорочують виплати викладачам
- Окупанти в Криму скорочують уроки англійської мови в школах
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Бранка Ірина Данилович отримала премію "Історії беззаконня" від чеської організації People in Need

Разброєння PKK: Туреччина прощається з тероризмом

Чотири життя, скуті репресіями: історії кримськотатарських політбранок

В Криму судитимуть 17-річного юнака за нібито участь у «терористичній організації» через підпал авто

Обшук у Сізікова проводили силовики напідпитку

Росіяни атакували сотнею дронів

Загарбники та колаборанти вкрали гроші на які мали побудувати Центр єдиноборств в Генічеську, - ЦНС

«Саша в шоці», — мати незрячого кримчанина про його повторний арешт