У Феодосії помічені балкери, що вивозять крадене зерно

У порту Феодосії активісти помітили два балкери і ще одне судно, які возять крадене українське зерно.
Про це повідомляє «Кримський вітер».
Фото надіслали підписники.
Через порт здійснюється вивезення краденого українського зерна з окупованих територій, також через нього ввозять ільменіт для забезпечення роботи заводу "Кримський титан" в Армянську.
Читайте також:
- Балкери з зерном, помічені біля Ялти, зникли на підході до Севастопольської бухти
- На користь «Нафтогазу»: Фінляндія конфіскувала майже 4 млн євро російських активів
- В Криму зростає кількість балкерів, яким немає чого вивозити через удари по логістиці рф, - соцмережі
- Шмигаль обговорив з турецьким колегою підготовку до наступного опалювального сезону
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
ВМС України отримали від Нідерландів п’ятий протимінний корабель

Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення

В окупованому Севастополі ФСБ затримала чоловіка через коментарі в Telegram про Балаклавську ТЕС

Окупанти на Херсонщині закривають школи

Політв’язня Вілена Темер’янова повернули до СІЗО без проведення операції

«Як удар по Нотр-Даму»: у ЄС засудили обстріл Києво-Печерської лаври

Незрячого політв’язня з Криму Олександра Сізікова перевели до туберкульозної лікарні

Супутники зафіксували наслідки пожеж на енергооб'єктах у Криму