Микола Шевчук

У грудні Україна та США проведуть Конференцію Оборонних Індустрій, - Умєров

mainnews-id
Спільна українсько-американська поглибить співпрацю у сфері виробництва озброєння та обміну технологій між оборонними компаніями

Україна та США проведуть Конференцію Оборонних Індустрій DFNC1: US Edition.

Про це повідомив Міністр оборони України Рустем Умєров.

Конференція відбудеться 6-7 грудня у Вашингтоні, США.

"Конференція стане продовженням першого Міжнародного Форуму Оборонних Індустрій DFNC1, який пройшов у вересні в Києві. Тоді Форум DFNC1 зібрав представників 252 оборонних компаній з понад 30 країн світу", - сказано в повідомленні.

На заході в США будуть присутні представники Міністерства оборони України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства цифрової трансформації України та Офісу Президента України, американські "колеги з Ради національної безпеки та Міністерства торгівлі, оборони та Держдепартаменту США", а також представники українських та американських оборонних компаній.

Умєров підкреслив, що спільна українсько-американська Конференція DFNC1: US Edition поглибить співпрацю у сфері виробництва озброєння та обміну технологій між оборонними компаніями України та «ключового стратегічного партнера – США».

Читайте новини в телеграмi

Актуальнi новини Украiни та свiту

telegram

Підписатись