У Мадриді застрелили українського експолітика Портнова, - ЗМІ

Колишнього українського політика Андрія Портнова застрелили 21 травня вранці біля американської школи в Мадриді.
Про це повідомляє низка ЗМІ, серед яких джерела "Української правди".
Місцева поліція отримала дзвінок про стрілянину о 9:15 ранку за місцевим часом.
Інформацію про смерть Портнова також підтвердило "Українській правді" високопоставлене джерело.
"Портнов загинув. Розстріляли годину тому у Мадриді", – сказав співрозмовник видання. Деталей він не надав.
Також цю інформацію УП підтвердили особи з оточення Портнова.
ЗМІ пишуть, що кілер, ймовірно, втік пішки в напрямку Каса-де-Кампо. Він був одягнений у синій спортивний костюм та мав поясну сумку. Наразі його розшукують. Також зазначається, що кілер, ймовірно, мав одного або двох спільників, які його прикривали. Зокрема, очевидці розповіли про хлопців на мотоциклі.
Також вказується, що екстрені служби, які прибули на місце події, змогли лише констатувати смерть через серйозні поранення, спричинені щонайменше п'ятьма вогнепальними пострілами в голову та спину.
Зазначається, що Портнов жив неподалік і перед нападом відвів двох своїх доньок до школи.
Правоохоронці наразі розглядають дві версії: зведення рахунків у межах організованої злочинності або політично вмотивоване вбивство.
Нагадаємо, Портнов був заступником голови адміністрації президента за правління Віктора Януковича у 2010-2014 роках. Після втечі Януковича він виїхав з країни, однак у 2019 році повернувся назад.
Портнова також вважали впливовим "тіньовим" куратором українських судів.
У 2018 році проти Портнова відкривали кримінальне провадження за статтею "державна зрада". Однак у 2019 році він у своєму Telegram-каналі заявив, що СБУ закрила кримінальну справу проти нього за звинуваченням у державній зраді та опублікував відповідні документи.
У грудні 2021 року стало відомо, що уряд США застосував санкції проти Портнова та його благодійного фонду. З початком широкомасштабного вторгення рф він знову виїхав з країни. Портнову був 51 рік.
Читайте також:
- У польському місті вшанували пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу
- ЄС запровадив санкції проти «очільниці» Херсонесу Таврійського
- Невідомі з кавказьким акцентом тиснуть на підприємців у Севастополі через "не патріотичність", - соцмережі
- У КНУ відбулася панельна дискусія “Крим: спротив, що народжує свободу”
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Бранець Сервер Мустафаєв отримав престижну міжнародну нагороду

У КНУ відбулася панельна дискусія “Крим: спротив, що народжує свободу”

ЄС схвалив новий пакет санкцій проти рф

Security Action for Europe: Міністр Рустем Умєров розповів, як дана ініціатива допоможе Україні

Як росія в Криму утискає права корінних народів

Зеленський повідомив деталі можливого обміну полонених 1000 на 1000

Крим на лінії мобілізаційного терору: як рф перетворює півострів на зону страху

Як у Києві вшановували памʼять жертв геноциду кримськотатарського народу