У Нью-Йорку розпочалася 25-та сесія Постійного форуму ООН з питань корінних народів

У штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку стартувала 25-та сесія Постійного форуму з питань корінних народів. Тема цьогорічної сесії — «Забезпечення охорони здоров’я корінних народів, зокрема в умовах конфлікту».
Про це повідомляє Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ).
Сесія триватиме до 1 травня.
У заході візьмуть активну участь голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова КРЦ та член Меджлісу Ескендер Барієв.
Постійний форум ООН з питань корінних народів є вищим консультативним органом, який опікується питаннями економічного та соціального розвитку, культури, довкілля, освіти, охорони здоров’я та прав корінних народів.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
ВМС України отримали від Нідерландів п’ятий протимінний корабель

Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення

В окупованому Севастополі ФСБ затримала чоловіка через коментарі в Telegram про Балаклавську ТЕС

Окупанти на Херсонщині закривають школи

Політв’язня Вілена Темер’янова повернули до СІЗО без проведення операції

«Як удар по Нотр-Даму»: у ЄС засудили обстріл Києво-Печерської лаври

Незрячого політв’язня з Криму Олександра Сізікова перевели до туберкульозної лікарні

Супутники зафіксували наслідки пожеж на енергооб'єктах у Криму