Україна очікує найближчим часом обмін військовополонених — Зеленський

Україна очікує проведення обміну військовополонених уже найближчим часом.
Про це заявив Президент України Володимир Зеленський після доповіді української делегації за підсумками переговорів у тристоронньому форматі та контактів з американською стороною.
За словами глави держави, доповіді представили Рустем Умєров, Кирило Буданов і Давид Арахамія. Перемовини триватимуть і надалі.
«Також буде вагомий крок: ми очікуємо найближчим часом обмін військовополонених. Треба повертати полонених додому», — наголосив Володимир Зеленський.
Президент підкреслив, що позиція України залишається незмінною: війна має завершитися реально, а не формально. За його словами, саме росія повинна бути готовою до припинення війни, а міжнародні партнери — забезпечити це дієвими гарантіями безпеки та реальним тиском на державу-агресора.
Зеленський також застеріг від будь-яких поступок агресору, наголосивши, що «жодних винагород росії бути не може», оскільки це лише створить умови для зриву майбутніх домовленостей.
Фото: Володимир Зеленський. Getty Images.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
В окупованому Криму ФСБ затримала людину за дописи в соцмережах

Україна очікує найближчим часом обмін військовополонених — Зеленський

Загарбники проведуть «навчання» у Білогірському районі: у соцмережах закликають почистити телефони

Суд у Сочі залишив без змін вирок активістці з Севастополя Ксенії Свєтлішиній

В ОАЕ розпочався черговий етап перемовин, - Рустем Умєров

Корінні народи України прийняли резолюцію з вимогами щодо захисту прав і участі в ухваленні рішень

12 зрадників: колишніх українських військових судитимуть за дезертирство

У суді допитали понятого у справі Рустема Османова