В дитячому таборі "Артек" окупанти встановлять систему захисту від дронів

В окупованому Криму російська влада встановить в дитячому таборі "Артек" систему захисту від безпілотників на суму 97,8 млн рублів.
Про це повідомляє сайт "Верстка".
Згідно з даними на порталі держзакупівель рф, підрядник має встановити на території табору "засоби виявлення та радіоелектронного впливу на БпЛА".
Зазначено, що в документах не уточнюється, про які саме комплекси йдеться, але вказано, що загальна кількість операторів системи та персоналу для обслуговування становитиме не менше 10 осіб.
Ввести систему в експлуатацію планується не пізніше 10 грудня.
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Фідан: Туреччина вважає війну в Україні загрозою для регіону та підтримує мирні переговори

Кримськотатарська рок-колаборація: Jamala і гурт Shatur-Gudur презентували спільний трек про київські світанки

У Туреччині стартував Анталійський дипломатичний форум

В окупованому Криму лунали вибухи в районі аеродромів «Бельбек» та «Кача», - «Кримський вітер»

«Закріпити та розвинути роль України як безпекового партнера», - Сибіга візьме участь у 5-му Анталійському дипломатичному форумі

Розстріляне відродження кримських татар — 17 квітня 1938 року

«Птахи Мадяра» уразили в окупованому Криму дві нафтобази та низку інших військових об’єктів росіян

Окупаційний суд залишив під вартою незаконно затриманих торік кримських татарок