В Генштабі повідомили про ураження нафтобази в Криму

У ніч на 20 квітня українські військові уразили нафтобазу «Гвардійська» в окупованому Криму.
Про це повідомляє пресслужба Генштабу.
Крім того, повторно уражено нафтопереробний завод «Туапсинский» у Краснодарському краї рф. Зафіксовано влучання в резервуарний парк з наступним займанням.
Також були уражені склади боєприпасів ворога в районі Урзуфа на окупованій Донеччині та в районі Локні в Білгородській області рф, склад БпЛА поблизу Нової Каракуби та командно-спостережний пункт біля Благодатного на Донеччині.
Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
ВМС України отримали від Нідерландів п’ятий протимінний корабель

Легітимізував окупацію Криму: ексдепутат Верховної Ради АРК отримав 14 років ув’язнення

В окупованому Севастополі ФСБ затримала чоловіка через коментарі в Telegram про Балаклавську ТЕС

Окупанти на Херсонщині закривають школи

Політв’язня Вілена Темер’янова повернули до СІЗО без проведення операції

«Як удар по Нотр-Даму»: у ЄС засудили обстріл Києво-Печерської лаври

Незрячого політв’язня з Криму Олександра Сізікова перевели до туберкульозної лікарні

Супутники зафіксували наслідки пожеж на енергооб'єктах у Криму