В Генштабі повідомили про ураження нафтобази в Криму

У ніч на 20 квітня українські військові уразили нафтобазу «Гвардійська» в окупованому Криму.
Про це повідомляє пресслужба Генштабу.
Крім того, повторно уражено нафтопереробний завод «Туапсинский» у Краснодарському краї рф. Зафіксовано влучання в резервуарний парк з наступним займанням.
Також були уражені склади боєприпасів ворога в районі Урзуфа на окупованій Донеччині та в районі Локні в Білгородській області рф, склад БпЛА поблизу Нової Каракуби та командно-спостережний пункт біля Благодатного на Донеччині.
Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.
Фото ілюстративне
Читайте також:
- «Те, що транслює окупаційна влада, часто не відповідає дійсності», — Ольга Куришко звернулася до кримчан
- «Війна розпочалася з Криму і звільнення окупованих українських територій розпочнеться зі звільнення Криму», — Чубаров
- Рф перекидає ППО до Керченського мосту, оголюючи інші напрямки, — Зеленський
- Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
МЗС: з Ірану повернули чотирьох українських моряків із затриманого судна

«Війна розпочалася з Криму і звільнення окупованих українських територій розпочнеться зі звільнення Криму», — Чубаров

Рф перекидає ППО до Керченського мосту, оголюючи інші напрямки, — Зеленський

Мадяр підтвердив удар по головній електропідстанції Севастополя

В окупованому Криму до вересня скасували всі спортивні змагання та тренування

Після підриву Каховської ГЕС на Хортицю повернувся рожевий пелікан

У Криму побільшало справ за відмову служити в армії рф

Окупанти планують дистанційне голосування на виборах у Криму