В Офісі Президента підтвердили, що жодні територіальні поступки України в Саудівській Аравії не обговорювали

Жодних розмов про територіальні поступки під час зустрічі у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді не було.
Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України Павло Паліса.
Він підкреслив, що продовжили технічні консультації стосовно всеосяжного припинення вогню, про яке домовилися з американською стороною ще в Джидді.
Погодили припинення вогню по енергетичних об’єктах та в Чорному морі, яке набуває чинності з моменту публікації спільної заяви зі США.
За його словами, українська делегація попередила американську команду, що росіяни тягнутимуть час і висуватимуть додаткові умови.
«Це ще один доказ того, що саме українці прагнуть справжнього й справедливого миру. Нас цікавить паритетне припинення вогню, і ми будемо негайно відповідати у разі порушення домовленостей. І стосовно «червоних ліній»: жодних розмов про територіальні поступки», - написав він.
Раніше повідомлялося, про що США домовилися з рф.
Фото ілюстративне
Читайте також:
Читайте новини в телеграмi
Актуальнi новини Украiни та свiту
Підписатись
Головнi новини
Бiльше новин
Політбранець Андрій Коломієць повернувся в Україну після 10 років незаконного ув’язнення в рф

«Принципове питання»: політв'язень Богдан Зіза відмовився від роботи у російській в'язниці, щоб не платити податки рф

Окупанти затримали кримських татар, які приїхали в Крим навідати родичів – Чубаров

«Усе, що буде тиснути й зупиняти Росію, маємо втілювати якнайшвидше», - Зеленський

В Україні стартує документальний проєкт про кримськотатарську культуру — «Живий спадок Криму. Традиції»

У київській книгарні «Сенс» презентували книгу кримськотатарського журналіста та політв’язня Османа Аріфмеметова

Джелял подарував президенту Ердогану «Щит дружби», створений керамістом Скибіним

Цієї ночі Росія застосувала 18 ракет і близько 400 ударних дронів - Зеленський